Sık Sorulan Sorular - Chairman Elektronik Sigara Likit

Sık Sorulan Sorular

Propilen Glikol (PG) Nedir?

İyi bir buhar veren ve düşük ışık sıcaklığına sahip tatlandırıcılardan meydana gelir. Aromaları kusursuz bir şekilde güçlendirerek tatlarını geliştirme işlevi görür. Karışımı akıcı hale getirir ve nikotin ile birleştirir, ayrıca boğaza vuruşu sağlar. Kullanıcılar tarafından hissedilen bu boğaza vuruş hissi, buharın geçişi sırasında yutağın kasılması ile gerçekleşir. PG kozmetik, medikal ve gıda endüstrilerinde kullanılır.

Bitkisel Gliserin (VG) Nedir?

Tatlandırıcılardan meydana gelir, çok yoğun bir buhar üretir. Çok hafif derecede tatlı olan bir yapısı vardır. Bitkisel gliserin çeşitli gıda ürünlerinde doğal olarak bulunan ve doğru miktarda kullanıldığında hiçbir zararı bulunmayan bir maddedir.

Aroma

Aroma tatlandırıcılar e-likit içerisinde 3-15% arasında bulunur. Aroma e-likide tat verir, bu tatlandırıcı doğal aromatik, sentetik veya ikisinin karışımından yapılmış olabilir. Bir meyve, bir içki, bir gurme veya karışık bir kokteyl aromasından esinlenerek üretilmiş e-likitler ile arzuladığınız tadı tüketebilirsiniz

Nikotinin Vücuda Etkisi

Nikotin düşük dozajda bir alkoloit uyarıcıdır, vücut tarafından hızlı parçalanır ancak fazlasıyla toksiktir ve düzenli kullanım sonrasında bağımlılık yaratabilir. Eğer sigara kullanmayan, hamile veya emziren, kalp ve damar hastalıklarına dair risk taşıyan biriyseniz içerisinde nikotin barındıran e-likitleri kullanmaktan uzak durmalısınız.

En iyi Hangi Şartlarda Saklanmalıdır

Chairman Likiti en iyi şartlarda muhafaza etmek için doğrudan ışık alan bir yerden uzak tutmanız, kuru bir yerde ve oda sıcaklığında (18-20C derece) saklamanız gerekir. Ayrıca çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.

Hangi Marka Aromaları Kullanıyorsunuz?

Kullandığımız aromalar Tfa, Capella ve Solup. Tüm markaların MSDS raporları mevcuttur. İstenildiği takdirde iletişime geçebilirsiniz.